Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Talk/Play/Share tanec
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk/Play/Share workshop_tanec_hudba

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
02.12.2018

Popis projektu

Workshop ponúkne pohľad do spolupráce súčasného tanca a hudby, s dôrazom na minimalizmus a improvizovanú hudbu. Naučíme sa pohybové variácie vychádzajúce z princípov minimalizmu a z našich pohybových daností a možností. Pohybové sekvencie využijeme na vytvorenie krátkej spoločnej choreografie. Budeme pracovať aj s improvizáciou, ktorej hlavným aspektom je reagovanie na situáciu a vzájomné počúvanie sa.

Mobilné kultúrne centrum v rámci ktorého sa toto podujatie koná zahŕňa a spája hudbu, tanec, film, performanciu či vizuálne umenie. Naším ideálom je, keď sa na jednom mieste stretnú špičkoví umelci rôznych zameraní a zvedavé publikum, ktoré je otvorené novým zážitkom. To všetko sa odohráva mimo hlavného prúdu, najčastejšie v menších mestách po celom Slovensku. Umelci stretávajú divákov a poslucháčov - nielen prostredníctvom umenia, ale aj cez vzájomné diskusie. Veríme, že umelecký zážitok je veľmi osobná vec.

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
50 626,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €