Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HUDBA U FULLU 2018

Krátky opis
Jordana Palovicova, Jozef Luptak, Milan Paľa, Martin Ruman uvedú diela v rámci projektu Hudba u FUllu 2018 diela Eugena Suchoňa, Leoša Janáčka, Bohuslava Martinů a Claudea Debussyho. Začiatok koncertu je o 18:00 h.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert diel Eugena Suchoňa, Leoša Janáčka, Bohuslava Martinů a Claudea Debussyho

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
25.11.2018

Popis projektu


Začiatok koncertu je o 18:00 h.

Názov prímateľa
Simach Art

Celkový rozpočet:
6 316,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €