Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Vzdelávacie aktivity v oblasti tradičnej ľudovej kultúry, remeselné dielne, hudobné dielne, tanečné dielne, spevácke dielne, ľudový odev, pre žiakov základných škôl a osemročné gymnázium v Hnúšti, workshop pre členov FS a záujemcov o folklór na témy: hudobné tradície - prezentácia gájd, súčasť ľudové odevu - parta, výroba zápästkov. Folklórny večer - prezentácia folklórnych kolektívov z regiónu, II. Gemersko - malohontská ľudová tancovačka s tanečnou dielňou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čarovná studnička

Miesto konania / kraj
Hnúšťa / Rimavská Sobota

Termín konania
23.11.2018

Popis projektu

Vzdelávacie aktivity v oblasti tradičnej ľudovej kultúry, remeselné dielne, hudobné dielne, tanečné dielne, spevácke dielne, ľudový odev,  pre žiakov základných škôl a osemročné gymnázium v Hnúšti, workshop pre členov FS a záujemcov o folklór  na témy: hudobné tradície - prezentácia gájd, súčasť ľudové odevu - parta, výroba zápästkov. Folklórny večer - prezentácia folklórnych kolektívov z regiónu, II. Gemersko - malohontská ľudová tancovačka s tanečnou dielňou.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
6 433,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €