Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gala Art Moves 2018

Krátky opis
Druhý ročník súťažnej prehliadky mladých interprétov a choreografov Gala Art Moves 2018 je pokračovaním v podpore a motivácii mladých tanečných umelcov na Slovensku. Finále tanečnej súťaže Gala Art Moves 2018 sa v súčasnej dobe plánuje na 1.12.2018 v Kašárne/Kulturpark v Košiciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gala Art Moves 2018

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
01.12.2018

Popis projektu

Finále súťaže sa koná 1.12.2018 v Kasárne/Kulturpart v Košiciach.

Link: www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/https://www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/">www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/ href="www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/https://www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/">www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/ vstupeniek na podujatie.

link: www.k13.sk/vstupenky/

Oficiálna stránka súťaže.

Link: www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/https://www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/">www.k13.sk/udalosti/gala-art-moves-sutazna-tanecna-prehliadka/">www.artmoves.sk


Názov prímateľa
Pohyb v Umení

Celkový rozpočet:
9 200,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €