Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Projekt Batyskaf 2018

Krátky opis
Tvorivý tím: Účinkujú: Eva Moresová, Peter Pavlík, Anna Čonková, Jozef Čabo Hudba: Matúš Bolka Light-design: Jozef Čabo Dramaturgia: Kristína Karabová Réžia: Ivo Dobrovodský Produkcia: OZ Gegangere
Fotogaléria
Názov podujatia
Want2Work

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
25.11.2018

Popis projektu

Práca šľachtí, alebo aj nie.“
Sv. Jolana Poľská 

V urbanizovanej spoločnosti treba platiť účty, hypotéky a voľný čas. Sklené železobetóny s openspaceami, nadnárodné korporáty stelesnené skratkami. Menúčkari, firemné eventy, post-ity, kuchynka s vlastným hrnčekom, neónové svetlo, bloknuté stránky a nekonečné paternostrovské výťahy s kartičkami na krku.

Živnostnícky svet je vratký, sívička dláždia chodník do výšin korporátu.
Je to ale to?

Hra o sebarealizácii tzv. kancelárskych krýs. 
Hra o bullshit jobs, práci na hovno, o tom, či sa dá inak.
Hra o tom, ako sa práca stala falošnou univerzáliou našich čias. 

Názov prímateľa
Gegangere

Celkový rozpočet:
26 940,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €