Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Projekt Batyskaf 2018

Krátky opis
tl;dr je literárna relácia Projektu Batyskaf, ktorej snahou je vytvárať audiovizuálne inštalácie. Na spoluprácu pozývame umelcov z rôznych odvetví, pričom dôraz kladieme na zvukovú a vizuálnu stránku. Ďaľším výstupom čítaní je tvorba objektu na mieru danému textu. Takýmto spôsobom chceme podporiť umeleckú fúziu, pomocou ktorej zanecháme v divákovi čo najkomplexnejší zážitok.
Fotogaléria
Názov podujatia
tl;dr: Čakáme

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
05.11.2018

Popis projektu

Koncept: Lukáš Bobalik

Možno ak budeme čakať dosť dlho, pohne sa zem. Pohne sa zem a my sa dostaneme k sebe, ruka k ruke, lebka k lebke, kosť ku kosti...alebo ako neujsť gýču ani na vlastnom pohrebe, nebožtíkovi zdvihnúť sebavedomie a prítomných rozplakať. Tanečná performance inšpirovaná knihou Petra Gregoga - Denník nebožtíka. ( © Peter Gregor (dedičia) / LITA, 2018)
Názov prímateľa
Gegangere

Celkový rozpočet:
26 940,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €