Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Neskrývaj, čo doma máš

Krátky opis
Nesúťažná prehliadka tvorby neprofesionálnych filmových tvorcov.
Fotogaléria
Názov podujatia
FilmFest

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
28.11.2018

Popis projektu

Verejné premietanie krátkych filmov neprofesionálnych filmových tvorcov spojené so stretnutím a workshopom. V dopoludňajších hodinách premietanie pre žiakov a študentov, od 16,00 verejné premietanie.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 635,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €