Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

scifi.sk - Magazín scifi a fantasy 21. storočia

Krátky opis
Internetový časopis scifi.sk už skoro 25 rokov prináša všetkým novinky zo sveta žánrov fantastiky, ale aj recenzie, reportáže či možnosť publikovania vlastných poviedok. Prišiel čas, posunúť sa do 21. storočia. Príďte sa s nami obzrieť za našou minulosťou a zároveň odhaliť nový šat scifi.sk, pod ktorých sa vám bude prihovárať odteraz! Vydávanie internetového časopisu scifi.sk z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostné odhalenie nového scifi.sk

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.11.2018

Popis projektu

Počas festivalu Kozmodróm 2018, ktorý oslavuje tento rok 10. výročie sa v sobotu 24.11.2018 o 13 hod. v hlavnej prednáškovej miestnosti uskutoční oficiálne odhalenie nového dizajnu scifi.sk, ktorým sa tento internetový časopis pre literatúru, film a umenie v žánroch fantastiky prenesie do 21. storočia a takto umožní svojim čitateľom aj sa oveľa efektívnejšie podieľať na jeho tvorbe či samotnom čítaní článkov a poviedok na ňom uverejnených.

Príďte sa teda zúčastniť slávnostného odpočítavania k odhaleniu, súťaže o hodnotné ceny ale zároveň aj predstavenia redakcie tohto internetového časopisu, ktorý už skoro štvrťstoročie mapuje a sprevádza slovenskú fandomovú scénu.

Viac informácií nájdete na Facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/997524470429493/

Názov prímateľa
Force Majeure

Celkový rozpočet:
3 207,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €