Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Posvieťte si s nami na sny!

Krátky opis
Pravidelné stretnutia s deťmi medzi knižkami pokračujú aj na jeseň. Posvieťte si s nami na sny je workshop, počas ktorého sa deti zhovárajú, čítajú, hrajú sa, skúšajú nové veci, premýšľajú. V októbri a novembri sa venujeme priateľstvu, ktorého nikdy nie je dosť a nie je také samozrejmé, ako by sa mohlo zdať. Deťom sa venuje venovať lektorka Martina Jánošíková, ktorá sa zameriava na dramatiku a Miriam Halamičková, ktorá s deťmi robí výtvarné aktivity.
Fotogaléria
Názov podujatia
Posvieťte si s nami na sny! Aj v októbri a novembri.

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.03.2018 - 01.12.2018

Popis projektu

Podujatia sa konajú v detskom oddelení kníhkupectva Artforum.

Logo a info o podpore uvádzame na tlačených plagátoch a online pozvánkach na medziknihami.sk, kamdomesta.sk, citylife.sk a na facebooku kníhkupectva Artforum.  

Názov prímateľa
Art-fórum pre literatúru, n.o.

Celkový rozpočet:
6 720,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €