Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Posvieťte si s nami na sny!

Krátky opis
Srdečne pozývame na posledné dve tohtoročné podujatia pre deti z cyklu Posvieťte si s nami na sny! Na novembrovej výtvarnej dielni uzavrieme tému priateľstva s knižkou Tri životy Maxi a "mapou priateľov" a prvú decembrovú sobotu otvoríme Advent. Obe podujatia bude viesť lektorka Miriam.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adventné Posvieťte si s nami na sny!

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.03.2018 - 01.12.2018

Popis projektu

Podujatia Posvieťte si s nami! na sny sú určené deťom školského a predškolského veku. Každé 45 minútové podujatie vedie skúsená lektorka, stretnutia sú tematické a ich scenár sa odvíja od konkrétnych kníh. Odohrávajú sa v detskom oddelení kníhkupectva Artforum medzi detskými knižkami a sú kombináciou čítania, debaty a výtvarnej alebo divadelnej dielne podľa toho, ktorá lektorka podujatie vedie. Počas celého roka sme sa venovali téme emócií, v septembri, októbri a novembri špeciálne téme priateľstva. Posledným podujatím bude adventné Posvieťte si s nami na sny. 

Názov prímateľa
Art-fórum pre literatúru, n.o.

Celkový rozpočet:
6 720,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €