Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čo čítať v roku 2018?

Krátky opis
Vychádza zimné číslo novín Čo čítať? 4/2018. Obsahujú stovku tipov na zaujímavé knihy z so slovenskej aj svetovej prózy, literatúry faktu, poézie, komiksu a detskej literatúry, rozhovor publicistu Mirka Tódu s historikom Timothy Snyderom, článok o vizuálnej stránke detských kníh a prednášku islandskej ilustrátorky Ragnheiður Gestsdóttir. Spolu s Petrom Zajacom sme sa zamerali na knihy, ktoré vyšli za posledných sto rokov a pokúsili sme sa zostaviť československý literárny kánon.
Fotogaléria
Názov podujatia
noviny Čo čítať? 4/2018

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2018 - 30.11.2018

Popis projektu

Noviny obsahujú aj adresár 21 malých nezávislých kníhkupectiev z celého Slovenska, ktoré dostávajú noviny zdarma a môžu ich využiť vo svoj prospech, na vlastnú propagáciu, prípadne inšpiráciu. Noviny sú pre verejnosť dostupné zdarma v spomenutých kníhkupectvách, kaviarňach, knižniciach, kluboch a na školách. 

Názov prímateľa
ARTFORUM spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
9 050,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €