Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Program EQO 2018

Krátky opis
Cieľom projektu je pravidelná prezentačná aktivita nezávislého umenia a kultúry participujúcich profesionálnych umelcov. Zámerom je poskytnutie platformy a priestoru pre živé umenie a súčasné prejavy vizuálnej a audiovizuálnej kultúry kvalitných lokálnych tvorcov, absolventov a študentov odborov so zameraním na voľné výtvarné umenie a zaujímavých nadregionálnych autorov. Poskytnutím možnosti na kreatívnu prezentáciu umenia v priestore EQO chceme prispieť k rastu a získavaniu skúseností umelcov.
Fotogaléria
Názov podujatia
POSTHOVORY III.

Miesto konania / kraj
Spišský Hrhov / Levoča

Termín konania
23.11.2018

Popis projektu

POSTHOVORY III.

23/11/18 – piatok – 18:00

EQO (Priestor interaktívnej kultúry), Spišský Hrhov

Tretí z cyklu diskusných formátov v rámci programu EQO 2018, ktoré majú za cieľ rozvinúť živý dialóg o súčasnom umení a kultúre v regiónoch všeobecne. Pozvaní hostia ako reprezentanti svojich organizácií budú diskutovať na tému radikálnych nových kultúrnych platforiem v regióne, predstavia svoj pohľad na anarchisticko – punkáčské stratégie vo výtvarnom umení, hudbe, aktivizme v 21. storočí. Diskusie sa zúčastnia:

·       Igor Hanečák /ArtHouse/ Poprad

·       Tomáš Paľuch /ZáZeMie/ Spišská Nová Ves

Nezávislé a odborné streamy a názory v originálnom balíku. Bližšie info o zúčastnených budeme dávkovať na sociálnych sieťach - radi nás majte tu: fb.com/EQOsarahs.  Diskusiu moderuje Barbora Ilečková.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Podporil TOP Clerks, s.r.o.

Názov prímateľa
SARAHS SK, N.O.

Celkový rozpočet:
12 650,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €