Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Album Dievča

Krátky opis
Album Dievča je novým projektom speváčky a skladateľky Zuzany Mikulcovej, na ktorom spolupracovala s producentom Andrejom Hruškom. Album oficiálne vychádza deň pred krstom 5.12.2018 vo vydavateľstve Go2stage. Album Dievča vychádza s podporou Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Krst albumu Dievča

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
06.12.2018

Popis projektu

Kapela:
Zuzana Mikulcová
Andrej Hruška
Michal Šelep
Ľuboš "Ežo" Ambrozai

Pochádza z Rimavskej Soboty, vyštudovala Pražské konzervatórium a momentálne študuje VŠMU v Bratislave. V roku 2015 nahrala debutový album „Slová“ s podporou Hudobného fondu a Slovenskej jazzovej spoločnosti. Spolu s kapelou výstúpila ako predskokanka Lise Simone v Slovenskom rozhlase a Jamesovi Bluntovi v NTC. Predstavila sa aj v televíznych reláciách Advent 2016 na Rtvs, Legendy popu, Zlaté časy, ako aj na festivale Pohoda alebo Bratislavské jazzové dni. V roku 2010 sa stala „Novou tvárou slovenského jazzu“.
Album Dievča vychádza s podporou Fondu na podporu umenia.

VSTUPENKY: https://tootoot.fm/en/events/5bf2c8a874437701584907a1?fbclid=IwAR2aKjte2VUB-_h2xxHziL6nTajKNPmALiEOJDvE0IDn0yDJqftO15OlOj4" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://tootoot.fm/en/events/5bf2c8a874437701584907a1?fbclid=IwAR2aKjte2VUB-_h2xxHziL6nTajKNPmALiEOJDvE0IDn0yDJqftO15OlOj4"

Názov prímateľa
Zuzana Mikulcová

Celkový rozpočet:
8 000,00 €

Výška podpory:
5 500,00 €