Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band

Krátky opis
23.11.2018 o 19 00 – areál kaštieľa Kubínyi, Vyšný Kubín, v rámci festivalu Kubínska hudobná jeseň.
Fotogaléria
Názov podujatia
Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band

Miesto konania / kraj
Vyšný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
23.11.2018

Popis projektu

Po sérii letných koncertoch bude opäť československý Big Band pod taktovkou gitaristu, skladateľa a aranžéra Matúša Jakabčica na cestách. Popri repertoári hranom v lete kapela predstaví aj nové kompozície napísané na objednávku orchestra. Vypočuť si ich môžete už tento piatok v rámci festivalu Kubínska hudobná jeseň a v sobotu v rámci festivalu Jazz For Sale.

Názov prímateľa
JFJ, spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
25 190,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €