Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Autentická hudba 20-tych až 40-tych rokov v podaní hot jazzového a swingového orchestra Fats Jazz Band pod vedením kapelníka Ladislava Fančoviča.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert swingového orchestra FATS JAZZ BAND v Hlohovci

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
29.11.2018

Popis projektu

FATS JAZZ BAND je profesionálny deväťčlenný orchester, ktorý oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov. Orchester hrá pôvodnú hotjazzovú a swingovú hudbu, ktorá Vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo Vás krv a vráti Vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.
Orchester je autentický – kapelník Ladislav Fančovič odpočutím prepisuje aranžmány z pôvodných starých šelakových nahrávok do nôt formou transkripcie. Preto máte unikátnu možnosť počuť presne také aranžmány, aké vo svojej dobe nahrali prvé jazzové legendy. Taktiež historické zrekonštruované hudobné nástroje, štýlové oblečenie a celkový prejav orchestra sú v úplnej zhode s obdobím, ktoré predstavujú.

Koncert sa uskutoční 29.11.2018 o 18:00 v Empírovom divadle v Hlohovci.
VSTUP VOĽNÝ

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond" target="_blank">https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/">Fond na podporu umenia.
Viac informácií: Fond" target="_blank">https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/">Fond rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover">Fond" target="_blank">https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/">Fond

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
28 346,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €