Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Využitie QR kódov pri prezentácii a propagácii múzea.

Krátky opis
Pohľadnicový formát vstupeniek s farebnou fotografiou interiéru príslušnej expozície na prednej strane a textovou časťou s použitím QR kódov na zadnej strane.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tlač vstupeniek.

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
01.06.2017 - 30.06.2017

Popis projektu

Vstupenky využiteľné aj ako pohľadnice. Texty a informácie QR kódov v slovenskom a anglickom jazyku. QR kódy budú obsahovať kontaktné informácie: adresu s geolokáciou na mapách, email s prepojením na poštového klienta, telefónny kontakt s prepojením na tel. operátora a odkaz na webové stránky múzea s priamym prepojením na webové stránky jednotlivých expozícií.

Propagácia FPU: Na zadnej časti vstupeniek bude uvedené logo FPU a texty: "Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia"," Fond na podporu umenia je hlavným partnerom projektu".  Tak isto bude zabezpečená  propagácia na webových stránkach múzea.


Názov prímateľa
Šarišské múzeum

Celkový rozpočet:
2 670,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €