Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Musica Perennis Iuventutis 2018

Krátky opis
Musica Perennis Iuventutis 2018. Koncerty 24. november 18:00 barokový kaštieľ Veľký Biel - Collegium Wartberg Young /Mozart, Dittersdorf, Vivaldi 8. december 18:00, barokový kaštieľ Veľký Biel - Collegium Wartberg/ Ján Krigovský, Rudolf Linner, Fritz Kircher, Wolfram Fortin, Marek Čermák
Fotogaléria
Názov podujatia
Musica Perennis Iuventutis 2018 - Koncerty

Miesto konania / kraj
Veľký Biel / Senec

Termín konania
24.11.2018 - 08.12.2018

Popis projektu

OZ Collegium Wartberg Vás pozýva na posledné dva koncerty festivalu Musica Perennis Iuventutis 2018. Koncerty sa uskutočnia v dňoch 24. novembra o 18:00 v barokovom kaštieli Veľký Biel. Program: Collegium Wartberg Young. program: Vivaldi, Dittersdorf, Mozart. 

Posledný koncert sa uskutoční dňa 8 decembra 18:00 v kaštieli Veľký Biel. Program : World trombitas / Collegium Wartberg so sólistom Rudolfom Linnerom - prirodzený rohy. 

Názov prímateľa
Collegium Wartberg_SK

Celkový rozpočet:
6 550,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €