Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2018

Krátky opis
V novembrovom Kumšte sa naladíme na grafiku a naučíme sa niečo o tejto technike odtláčania. Vyskúšame si vytvoriť odtlačky zo želatínovej platne, ktoré nám poslúžia pri vzniku vlastného zápisníka. Už tradičná a skvelá dielňa pre deti s našou Andreou Kaprálikovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
KUMŠT: Želatínová tehcnika

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
18.11.2018

Popis projektu

V novembrovom Kumšte sa naladíme na grafiku a naučíme sa niečo o tejto technike odtláčania. Vyskúšame si vytvoriť odtlačky zo želatínovej platne, ktoré nám poslúžia pri vzniku vlastného zápisníka. Už tradičná a skvelá dielňa pre deti s našou Andreou Kaprálikovou. Od 16:00. 

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
54 975,00 €

Výška podpory:
46 455,00 €