Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-vzdelávacie aktivity

Krátky opis
Séria tvorivých workshopov detského divadla pre deti a ich vedúcich má za cieľ odborne usmerniť ich činnosť a následne im dať príležitosť k verejnej prezentácii divadelnými predstaveniami „deti pre deti“ na školách v regióne. Rozvoj tvorivých a komunikačných schopností detí, rozvoj fantázie, empatického cítenia, uvedomovania.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo a deti

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
27.11.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
7 430,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €