Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Talk/Play/Share tanec - Tanečný workshop pre tanečný súbor BM Generation s Barborou Janákovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk/Play/Share Tanečný workshop

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
27.10.2018 - 28.11.2018

Popis projektu

Technickú úroveň pohybu dokážeme zlepšovať len skrz uvedomenie si NÁŠHO tela. Vďaka prirodzenej intuícii, ktorú budeme nasledovať sa môžeme ponoriť do NAŠEHO tanca. Slobodnou motiváciou sa môžme otvoriť tvorivému procesu bezvýsledného výsledku, ktorý však môže byť našim výsledným vyjadrením sa pre daný moment. Otvorený sled workshopov pre skupinu mladých bytostí s láskou k pohybu - NAŠE.


Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
50 626,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €