Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave - Alternatívny kvocient 2017

Krátky opis
Artbazar, Freestyle painting, Workshop, Kino Fest Anča: Najlepšie animované videoklipy, Galéria Kýchanie Mozgu: výstava VOSR 100 rokov, Vernisáž STOCK/before it was cool:grafika.
Fotogaléria
Názov podujatia
Artbazar, Freestyle painting, Workshop, Kino Fest Anča: Najlepšie animované videoklipy, Galéria Kýchanie Mozgu: výstava VOSR 100 rokov, Vernisáž STOCK/before it was cool:grafika.

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
21.11.2017

Popis projektu

Artbazar, Freestyle painting, Workshop: Linorit,
Kino Fest Anča: Najlepšie animované videoklipy,
Galéria Kýchanie Mozgu: výstava VOSR 100 rokov,
Vernisáž STOCK/before it was cool:grafika.
Výstava troch súčasných autoriek Vierky Zubalovej,
Ingrid Kepkovej a Viktórie Lengelovej (STOCK collective).


výstava STOCK/before it was cool:grafika
Výstava troch súčasných autoriek Vierky Zubalovej,
Ingrid Kepkovej a Viktórie Lengelovej (STOCK collective) prezentuje grafiku ako médium dostatočne výpovedné už predtým, než to začalo byť zaujímavé pre širší okruh ľudí. Zobrazuje vhľady do imaginatívnych environmentov a fragmenty tiel v mystickej atmosfére. Podvedomá vidina prežívanej skutočnosti premietnutá cez lavírovanosť rukopisu autoriek.
Výstava obsahuje viaceré grafické techniky a má pseudo-edukatívny charakter.


Z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=1486436734982250&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A127672207896444%7D" data-hovercard-prefer-more-content-show="1" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
21 873,42 €

Výška podpory:
18 000,00 €