Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2018

Krátky opis
Pokračujeme s hudobným vzdelávaním v slovenských mestách. 28.11. pozývame do Diera do sveta v Liptovskom Mikuláši. Ako sa živiť hudbou? Čo všetko obnáša propagácia a PR koncertov, albumov a hudobných aktivít?
Fotogaléria
Názov podujatia
LALA Experience: Ako sa živiť hudbou

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
28.11.2018

Popis projektu

St, 28. 11. 2018 - 18:00

Pokračujeme s hudobným vzdelávaním v slovenských mestách. 28.11. pozývame do https://www.facebook.com/dieradosveta/" style="color: rgb(118, 212, 87);">Diera do sveta v Liptovskom Mikuláši.

Ako sa živiť hudbou? Čo všetko obnáša propagácia a PR koncertov, albumov a hudobných aktivít? Ako komunikovať s médiami a čo by mala obsahovať tlačová správa o vašom hudobnom projekte? Prečo potrebujeme organizácie zastupujúce autorov a ako nám môžu pomôcť? 

Na podujatí v réžii občianskeho združenia https://www.facebook.com/dieradosveta/" style="color: rgb(118, 212, 87);">LALA Slovak Music Export Export sa budeme rozprávať o autorských právach a marketingu v hudbe. Vystúpia zaujímaví hostia z oblasti PR aj z organizácie SOZA - https://www.facebook.com/dieradosveta/" style="color: rgb(118, 212, 87);">Slovenský ochranný zväz autorský.


Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
54 975,00 €

Výška podpory:
46 455,00 €