Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KODÁLYOVA GALANTA 2018 - festival detského zborového spevu

Krátky opis
Hlavným zámerom festivalu Kodályova Galanta je podporovať rozvoj detských a mládežníckych zborov speváckych zborov a taktiež umožniť im prezentovať svoje výsledky a umelecké výkony na verejnosti a konfrontovať ich s výsledkami iných speváckych zborov. Festival zborového spevu v Galante sa koná na počesť svetoznámeho hudobného skladateľa Zoltána Kodálya, ktorý mal ku Galante vrúcny vzťah.
Fotogaléria
Názov podujatia
KODÁLYOVA GALANTA 2018 - festival detského a mládežníckeho zborového spevu

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
22.11.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Spolok pracovníkov miestnej a regionálnej kultúry Slovenska v Galante

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €