Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom tradičnej kultúry Gemera - dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Metodické stretnutie folkloristov spojené so školou tanca
Fotogaléria
Názov podujatia
Podoby tanca

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
16.11.2018

Popis projektu

Edukačné podujatie zamerané na prípravu programového čísla - výber témy, dramaturgická výstavba, scénické spracovanie, tanečná, spevácka, výtvarná stránka, interpretačná úroveň účinkujúcich.

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
17 000,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €