Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Uvádzanie diel nezávislého zoskupenia Odivo v zahraničí (2018)

Krátky opis
Predstavenie pre deti od 1,5 roka, ich rodičov a všetkých, ktorí si chcú uletieť.
Fotogaléria
Názov podujatia
AERO

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
18.11.2018

Popis projektu

Aero je o vzťahu k lietaniu, k pohybu vo vzduchu => prúdenie rozhýbava rôzne materiály => vzduchové vibrácie tvoria hudbu => vzdušné laboratórium pre deti od 1,5 rokov, ich rodičov a všetkých, ktorí majú chuť si uletieť =>

Scéna a kostýmy => Ivana Macková
Hudba => Matej Háasz
Svetelný dizajn => Milan Slama
Réžia => Monika Kováčová
Účinkujú => Mária Danadová a Juraj Smutný

Predstavenie sa zúčastní festivalu KUK v Prahe.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďakujeme => Mestské divadlo z Pasáže, Záhrada - centrum nezávislej kultúry (Banská Bystrica)

Názov prímateľa
Odivo, o.z.

Celkový rozpočet:
14 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €