Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Metodika folklóru

Krátky opis
Vzdelávacie aktivity v Košiciach pre odbornú a širokú verejnosť nielen z mesta, ale aj z regiónu, kraja, ba dokonca mimo neho.
Fotogaléria
Názov podujatia
Metodika folklóru

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
16.11.2018

Popis projektu

Téma:
Hudobný folklór,  symbolika v ľudovej piesni, praktické cvičenia a metodické postupy pri príprave na interpretáciu ľudovej piesne. Pre folklórne kolektívy: praktické cvičenia a metodické postupy pri príprave na interpretáciu ľudovej piesne. Ako si pomôcť  aj bez muziky.                  

Lektor:
PhDr. Andrea Jágerová (Stredoslovenské osvetové stredisko)

K dispozícii bude na predaj aj kniha s názvom: Ako spievať ľudové piesne, s praktickými  cvičeniami a CD nosičom.
Autor: PhDr. Andrea Jágerová

Miesto: Kasárne / Kulturpark – Miestnosť: Alfa, konferenčná miestnosť / Bravo
Čas: 11:00 – 13:00 – ZŠ, MŠ – pedagógovia, 14:30 – 18:00 folklórne kolektívy

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €