Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malí remeselníci

Krátky opis
Zámerom projektu je tvorivou, hravou formou priblížiť deťom a mládeži z Malaciek a okolia kultúrne dedičstvo regiónu prostredníctvom tvorivých dielní organizovaných v priestoroch Mestského centra kultúry Malacky. Jednotlivé remeslá budú prezentovať primárne remeselníci zapísaní v zozname ÚĽUV, ktorí disponujú lektorskými skúsenosťami. Cieľovými skupinami projektu sú žiaci z Malaciek a okolia. Prostredníctvom tvorivej činnosti získajú deti nové vedomosti, zručnosti a efektívne využijú voľný čas.
Fotogaléria
Názov podujatia
Malí remeselníci - rezbárstvo

Miesto konania / kraj
Malacky / Malacky

Termín konania
13.11.2018

Popis projektu

Tvorenie v Tvorivom ateliéri MCK v rámci projektu Malí remeselníci. Tentoraz sa budeme venovať rezbárstvu. Rezbárka Petra Harnúšková nás oboznámi s históriou, technikami remesla, svojimi výrobkami a žiaci si budú môcť vyrobiť jednoduchú drevenú hračku.

Názov prímateľa
Mestské centrum kultúry Malacky

Celkový rozpočet:
1 105,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €