Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Klasika na zámku

Krátky opis
Koncert hudobného zoskupenia PiaTango Project sa uskutoční dňa 21. novembra 2018 o 17:0 hv Renesančnom kaštieli v Klátovej Novej Vsi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert PiaTango Project

Miesto konania / kraj
Klátova Nová Ves / Partizánske

Termín konania
21.11.2018

Popis projektu

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi a obec Klátova Nová Ves Vás pozývajú na koncert z cyklu koncertov vážnej hudby Klasika na hradoch, zámkoch a kaštieľoch.

Hlavný partner Fond na podporu umenia

PiaTango Project

21. november 2018, 17:00 h  - Renesančný kaštieľ Klátová Nová Ves

Účinkujú:  Iveta Štrbák Pandiová – spev, Samuel Mikláš – husle, Karol Kompas – gitara, aranžmány, Andrej Behúl – kontrabas, basgitara, Karol Brnka – bicie, perkusie

Na koncerte zaznejú diela A- Piazzollu, K. Kompasa, C. Gerdela a M. Simone.

Vstup voľný

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia www fpu.sk

S finančným príspevkom Hudobného fondu www hf.sk

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 710,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €