Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Klasika na zámku

Krátky opis
Koncert Fakultného miešaného zboru Omnia zo Žiliny pod vedením dirigentky Moniky Bažíkovej sa uskutoční v nedeľu 11. novembra o 16:00 h v obradnej miestnosti historickej budovy Obecného úradu v Nitrianskom Pravne.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Fakultného miešaného zboru Omnia

Miesto konania / kraj
Nitrianske Pravno / Prievidza

Termín konania
11.11.2018

Popis projektu

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi a obec Nitrianske Pravno Vás pozývajú na koncert Fakultného miešaného zboru Omnia zo Žiliny.

Koncert je súčasťou cyklu koncertov zameraných na vážnu hudbu s názvom Klasika na hradoch, zámkoch a kaštieľoch.

Hlavný partner Fond na podporu umenia

11. november 2018, 16:00 h  - obradná miestnosť OcÚ Nitrianske Pravno

Fakultný miešaný spevácky zbor Omnia vznikol v roku 2003 na pôde Žilinskej univerzity. Pôsobí pod vedením dirigentky Moniky Bažíkovej a počas svojho 15 ročného pôsobenia získal veľa prestížnych ocenené na súťažiach a festivaloch doma aj v zahraničí.

Na koncerte si budú môcť diváci v jeho podaní vypočuť diela S. Rachmaninova, G. Jasperseho, E. Esenvaldsa, P. Bažíka a iných.

Vstup voľný.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia fpu.sk

S finančným príspevkom Hudobného fondu hf.sk

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 710,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €