Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2017

Krátky opis
Hlavným cieľom projektu je predstaviť osobnosť J. M. Hurbana ako učiteľa, spisovateľa, národovca a obyčajného človeka. Cez neho spoznať históriu Slovákov, napojiť sa na jeho odkaz, že práve Slovensko a jeho život literárny poukazuje na to, že práve literatúra je veľmi dôležitou súčasťou duchovného života národa.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hurbanovci v Prievidzi - prednáška

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
16.11.2017 - 16.10.2017

Popis projektu

V Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi sa uskutočnia 16. 11. 2017 o 12:00 hod. a o 13:00 hod. prednášky Hurbanovci v Prievidzi v priestoroch knižnice na Záhradníckej ul. 21 v Prievidzi. Prednáša Ing. Erik Kližan.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €