Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Multimediálny priestor pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Nástupište 1-12, podchod autobusovej stanice v Topoľčanoch pozýva v piatok 16.novembra 2018 o 18h na otvorenie vystavy "(De)formation #4" autor: Israel Lopéz /Equador výstava potrvá do 3.12.2018
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava (výstup z rezidencie site specific)

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
16.11.2018 - 02.12.2018

Popis projektu

(De)formation #4"
autor: Israel Lopéz /Equador
16.11-2018 - 2.12.2018


Israel Lopez vo svojej tvorbe hľadá vzťahy medzi vnímaním, priestorom a skúsenosťami. Použitím zvuku, svetla a vôní ako hlavného média, Isreal vytvára jemné atmosférické kompozície na fragmentáciu podnetom, ktorými zvádza k rôznym formám vnímania. 

Jeho prácou sa snaží o vytvorenie vzťahov založených na udalostiach danej lokácie, pozornosti a koexistencii, pričom priestor sa považuje za dynamický systém stretnutí.

Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
60 000,00 €

Výška podpory:
48 000,00 €