Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity Priestor Súčasného Tanca 2018

Krátky opis
Tančno-pohybová dielňa pre deti a rodičov. Cieľom workshopu je podpora vzťahu medzi dieťaťom a rodičom skrz pohybovú komunikáciu a radosť z pohybu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dancefabrik pre deti a rodičov

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
11.11.2018

Popis projektu

V jednoduchosti je krása. Áno, aj v tanci je jej veľa. Príďte na pohybový workshop, z ktorého budete odchádzať pekní, teda takí, akí ste.

Cieľom workshopu je podpora vzťahu medzi dieťaťom a rodičom skrz pohybovú komunikáciu a radosť z pohybu.


Pohybové úlohy a hry zamerané na prirodzený prejav, rozvoj predstavivosti, vnímanie vlastného tela a priestoru. Budeme sa hýbať, zrkadliť sa, ale aj tvarovať a spoločne vytvárať tanečnú choreografiu. Pôjde o prácu s dynamikou, rytmom, či dotykom. 

Odporúčaný vek detí: 3 až 8 rokov. Starí rodičia sú tiež vítaní. Predošlé tanečné skúsenosti nie sú potrebné. 

Je vhodné priniesť si pohodlné oblečenie na prezlečenie a prezuvky

Miesto: sála BlackBox; 1.posch.
Vstupné: deti 2,50 €; dospelí zdarma
čas: 16:00 -18:00 hod.

Lektorkami alebo skôr sprievodkyňami týmto workshopom budú Miška Sabolová a Viktória Birošová z PST - Priestoru Súčasného Tanca.

https://www.facebook.com/events/182767679273586/
style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">

Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
8 575,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €