Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komorné koncerty v slovenských mestách

Krátky opis
Koncert husľových sonát E. H. Girega a E. Suchoňa v podaní dvoch z najvýraznejších mladých slovenských umelcov, Milana Paľu a Ladislava Fančoviča.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večerný koncert husľových sonát

Miesto konania / kraj
Nové Mesto nad Váhom / Nové Mesto nad Váhom

Termín konania
27.11.2018

Popis projektu

Mestské kultúrne stredisko, Klub priateľov hudby Vás pozýva na druhý koncert jesenného abonentného cyklu, ktorý sa uskutoční v utorok 27.11.2018 o 18,00 h vo výstavnej sieni MsKS.

Ú č i n k u j ú :
Milan Paľa - husle
Ladislav Fančovič - klavír
Ulrich Ulmann - umelecké slovo

P r o g r a m :
Edward Hagerup Grieg: Sonáta č.3 c mol pre husle a klavír, op.45
Eugen Suchoň: Sonáta pre husle a klavír As dur op.1

Vstupné: abonentky, prípadne vstupenky á 6 €
Z verejných zdrojov tento koncert podporil Fond" target="_blank">https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/">Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Občianske združenie Spoločnosť priateľov dobrej hudby

Celkový rozpočet:
19 809,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €