Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tradičné remeslá v Tisovci

Krátky opis
Aktivita zameraná na propagáciu tradičných detských hier v Tisovci
Fotogaléria
Názov podujatia
Detské hry v Tisovci

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
22.09.2018

Popis projektu

Členovia DFS Čížiček pripravili a nacvičili program, na ktorom predstavia známe i menej známe hry, ktoré sa deti hrávali v Tisovci a ktoré prvýkrát zozbieral už Gustáv Lojko Hostivít Tisovský. (Zlatá brána, Na pigy, Na husičky, Na jastraba, Na slepého pána, Žaba skáče a iné)

Názov prímateľa
Mesto Tisovec

Celkový rozpočet:
1 500,00 €

Výška podpory:
1 300,00 €