Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami čítať všetci

Krátky opis
Stretnutie so spisovateľom Jozefom Banášom . beseda o najnovšej knihe M.R. Štefánik - Prebijem sa
Fotogaléria
Názov podujatia
M.R. Štefánik - Prebijem sa

Miesto konania / kraj
Sliač / Zvolen

Termín konania
16.10.2018

Popis projektu

Mestská knižnica Sliač Vás pozýva na stretnutie so spisovateľom Jozefom Banášom o jeho najnovšej knihe „Prebijem sa Štefánik...“,  ale aj o jeho ostatných knihách a pohľadoch na život okolo nás 16. októbra 2018. o 17.00 hod. do  kina Hron Sliač.

 Besedu moderuje Michal Várošík. Ako hosť programu sa predstaví Martin Vetrák.

vstup voľný 

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Sliač

Celkový rozpočet:
1 590,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €