Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarné kreácie kreatívne!

Krátky opis
výtvarný workshop pre seniorov zo zariadenia soc. služieb Jeseň života v Leviciach
Fotogaléria
Názov podujatia
výtvarný workshop

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
26.10.2017

Popis projektu

5 hodinový výtvarný workshop pre 15 seniorov pod vedením odbornej lektorky - výtvarníčky za spolupráce so študentami SOŠ pedagogickej v Leviciach. 

Požitá výtvarná technika - krakelovanie drevených rámikov na fotografie.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €