Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vojenské historické piesne - výskum

Krátky opis
Záverečné sprievodné podujatie k projektu "Vojenské historické piesne - výskum": VOJNA A PIESEŇ. Prezentácia výsledkov výskumu formou slávnostného programu, bulletinu a výstavy.
Fotogaléria
Názov podujatia
VOJNA A PIESEŇ - slávnostný program, prezentácia výsledkov výskumu.

Miesto konania / kraj
Handlová / Prievidza

Termín konania
23.11.2018

Popis projektu

Záverečné sprievodné podujatie k projektu "Vojenské historické piesne - výskum": VOJNA A PIESEŇ. Prezentácia výsledkov výskumu formou  slávnostného programu, bulletinu a výstavy. V programe účinkujú realizátori výskumu, folklórna skupina Hájiček a detská folklórna skupina Malý Hájiček Chrenovec-Brusno. Podujatie realizuje združenie K-2000 v spolupráci s obcou Chrenovec-Brusno, Hornonitrianskym múzeom v Prievidzi a Domom kultúry v Handlovej.

Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
2 800,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €