Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vojenské historické piesne - výskum

Krátky opis
Podujatie venované 100. výročiu konca vojny a vzniku Československa. Sprievodné podujatie k projektu "Vojenské historické piesne - výskum", realizované združením K-2000 a obcou Chrenovec-Brusno.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pocta obetiam vojny.

Miesto konania / kraj
Chrenovec-Brusno / Prievidza

Termín konania
11.11.2018

Popis projektu

Podujatie venované 100. výročiu konca vojny a vzniku Československa. Sprievodné podujatie k projektu "Vojenské historické piesne - výskum", realizované  združením K-2000 v spolupráci s obcou Chrenovec-Brusno a Hornonitrianskym múzeom v Prievidzi.  V rámci podujatia sa o 14.00 h uskutoční pietna spomienka na cintoríne v Chrenovci-Brusne a o 15.00 h program folklórnej skupiny Hájiček Chrenovec-Brusno v Miestnom kultúrnom stredisku obce.

Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
2 800,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €