Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rok kultúrneho dedičstva v Údolí Bodvy a Rudohoria

Krátky opis
Kultúrne centrum Údolia Bodvy a Rudohoria (KCÚBaR) organizuje v piatok 9. novembra 2018 od 16:00 podujatie šicKE-košicKE (Stretnutie priateľov folklóru).
Fotogaléria
Názov podujatia
šicKE-košicKE (Stretnutie priateľov folklóru)

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
09.11.2018 - 10.11.2018

Popis projektu

Pripravené sú školy tanca, remeselné tvorivé dielne, prezentácia Archívu ľudovej kultúry s odbornými prednáškami. 

Večer o 19:30 bude jedinečný koncert Michal Noga Band a ich hostí, po ktorom nasleduje tanečný dom – voľná zábava pri živej ľudovej hudbe.

Lektori: Kristóf Bálint, Iveta Répássy, Mikuláš Szabó, Zsofia Kupec, Peter Vajda, Kristína Vajdová, Vladimír Vnenčák, Jana Vnenčáková, Peter Hrabovský a Martina Hrabovská

Hrá Ľudová hudba Ľuba Hudáka a Ľudová hudba Rada Kertisa

Tvorivé dielne: Angela Hermanová, Eva Horváth, Erika Vranai

Miesto konania: Tabačka Kulturfabrik

Vstup: voľný

Srdečné pozývame všetkých priateľov a objavovateľov folklóru! 

www.kcubar.sk

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 100,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €