Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rozčítajme sa

Krátky opis
SOFIA a TEKVIČKA - inscenované čítanie s OSMIJANKOM z rovnomennej knižky od Pat Zietlow Millerovej spojené s výtvarnou dielňou na tému: Moja najobľúbenejšia hračka, nezvyčajní kamaráti. Podujatie je súčasťou projektu ROZČÍTAJME SA!
Fotogaléria
Názov podujatia
SOFIA A TEKVIČKA

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
07.11.2018

Popis projektu

SOFIA a TEKVIČKA - inscenované čítanie s OSMIJANKOM z rovnomennej knižky od Pat Zietlow Millerovej spojené s výtvarnou dielňou na tému: Moja najobľúbenejšia hračka, nezvyčajní kamaráti.

Sofia a Betka
Betka a Sofia

Tie dve chodia spolu všade: do knižnice, pozdraviť kamarátky tekvice na trh, aj sa hrať do záhrady. Vravíte si: No a? Aký problém? Ani nie, len taká drobnosť – Betka je tekvica.

Podujatie je určené pre rodiny s deťmi. Vhodné pre deti vo veku od 3 do 8 rokov.
miesto: detská čitáreň knižnice,
organizátor: KC - Mestská knižnica

Podujatie z verejných zdrojov podporil FOND NA PODPORU UMENIA - Hlavný partner projektu.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
4 900,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €