Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bez hraníc

Krátky opis
Vzdelávacie podujatie "Bez hraníc" predstavujú: edukačné aktivity zamerané na vzdelávanie širokej verejnosti prostredníctvom kultúrno-osvetových aktivít.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bez hraníc

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
07.11.2018 - 10.11.2018

Popis projektu

Zámerom projektu s názvom "Bez hraníc" je pripraviť edukačné aktivity zamerané na vzdelávanie širokej verejnosti prostredníctvom kultúrno-osvetových aktivít, podporiť sebarealizáciu, ako aj tvorivé využívanie voľného času. Cieľom projektu je podporiť fotografiu a film v regióne, s tematikou rozmanitosti kultúr. Inovatívne výstupy tvorivého prístupu v oblasti fotografie a prezentačnej tvorby budú začlenené do programu 8. ročníka Martinského cestovateľského festivalu, čím garantujeme návštevnosť výstupov. Aktivitami projektu sa snažíme prostredníctvom fotografie, filmu a prezentácií podporiť toleranciu voči inému, neznámemu. Hlavnou cieľovou skupinou sú mladí ľudia a verejnosť. Aktivity záverečného programu projektu poskytnú príležitosť na osobné stretnutia a diskusie s autormi fotografií, ale najmä s hosťami festivalu. Realizované sú prostredníctvom premietania fotografií, filmov a diskusie cestovateľov s divákmi. Už tradičnou súčasťou je súťažná výstava fotografií Fest foto. Zároveň sa návštevníci môžu tešiť na súbor tematických fotografických výstav "Ľudia a ich osudy". Výstavy odkryjú diela Roberta Tapperta pod názvom #ID, Jany Čavojskej pod názvom Ľudia nikoho. Tiež budú predstavené tematické práce členov TUFOTÍM-u a rovnako fotografie pacientov psychiatrickej liečebne z kolekcie OSUDY IV. 

Názov prímateľa
Martinský klub priaznivcov cestovania

Celkový rozpočet:
1 270,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €