Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadelné podzámčie - XIII. ročník medzinárodného festivalu pouličného divadla a hudby

Krátky opis
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelné podzámčie - XIII. ročník medzinárodného festivalu pouličného divadla a hudby

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
20.09.2018 - 21.09.2018

Popis projektu

Cieľom festivalu Divadelné podzámčie je priniesť divadlo do ulíc mesta, s priamym kontaktom s obecenstvom, oživiť a spestriť kultúrny život občanov a návštevníkov mesta Zvolen.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €