Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie

Krátky opis
V termíne 26. - 28. 10. 2018 sa v Bielom Potoku uskutoční filmársky plenér, ktorého cieľom je podpora kvality neprofesionálnej filmovej tvorby v Liptove. Plenér nadväzuje na minuloročné vzdelávanie filmárov, kde sa tvorcovia venovali hlavne kameramanskej tvorbe v interiéri a exteriéri . V tomto roku je workshop zameraný na dokumentárny film a jeho podžánre. Odborní lektori: Doc. Mgr. Peter Dimitrov, ArtD.; MgA. Roman Varga, MgA. Karel Koula.
Fotogaléria
Názov podujatia
Filmársky plenér

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
26.10.2018 - 28.10.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
12 910,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €