Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Detvianskym objektívom 2018

Krátky opis
Výstava Fotoklubu Detva pri príležitosti mesiaca fotografie
Fotogaléria
Názov podujatia
Detvianskym objektívom 2018

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
01.11.2018 - 30.11.2018

Popis projektu

Pri príležitosti mesiaca fotografie srdečne pozývame na výstavu fotografií Fotoklubu Detva – Detvianskym objektívom 2018. Počas mesiaca môžete vidieť rôznorodú tvorbu jednotlivých členov Fotoklubu Detva a prezrieť si rôzne žánre fotografie.

Termín výstavy:
1.11. – 30.11.2018

Miesto:
Dom kultúry A.Sládkoviča Detva
Obrancov mieru 871/1
962 12 DETVA
Výstavná miestnosť (1.posch.)

Otváracie hodiny:
Po – Pi : 8.00 – 16.00 hod.

Výstavu z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je:

Fond na podporu umeniaNázov prímateľa
Občianske združenie Fotoklub Detva

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €