Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Diera do sveta 2018

Krátky opis
Ideou pilotného ročníka festivalu Mobilis bola túžba vytvoriť udalosť, ktorá by nadväzovala na odkaz Ivana Laučíka a tvorivej skupiny Osamelí bežci. Kým prvý ročník bol venovaný najmä literatúre, ďalšie ročníky mali už multižánrový charakter. Po témach: List, Denník, Reportáž a Lovestory prichádza 5. ročník: Mobilis 2018 venovaný téme Utópia.
Fotogaléria
Názov podujatia
MOBILIS 2018

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
30.10.2018 - 03.11.2018

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
54 975,00 €

Výška podpory:
46 455,00 €