Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ochrana objektov MĽA - skanzenu pod hradom Ľubovňa obnovou kamerového systému

Krátky opis
Ľubovnianske múzeum obnovuje v roku 2017 kamerový systém v areáli skanzenu pod hradom Ľubovňa. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v roku 2017.
Fotogaléria
Názov podujatia
Začali práce na obnove kamerového systému

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
01.07.2017 - 30.06.2018

Popis projektu

V týchto dňoch prebiahjú práce na obnove kamerového systému v areáli a objektoch múzea ľudovej architektúry - skanzene pod hradom Ľubovňa. Hlavným výstupom projektu je zvýšenie ochrany objektov múzea. Kamerový systém v skanzene nepretržite monitoruje a "stráži" 1897 kusov zbierkových predmetov v správe Ľubovnianskeho múzea. 

Názov prímateľa
Ľubovnianske múzeum - hrad v Starej Ľubovni

Celkový rozpočet:
4 531,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €