Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ŠTÚDIO PIVNICA - ZAČÍNAME

Krátky opis
Štúdio Pivnica je novovzniknutý ambiciózny projekt, ktorý je postavený na činnosti ľudí s dlhoročnou praxou v oblasti kultúry, umenia a kreatívneho priemyslu, ktorí sa rozhodli spojiť svoje sily v spoločnom projekte. Kladie si za cieľ vytvárať v Martine ako niekdajšom kultúrnom centre Slovenska, umelecký priestor pre mladých umelcov, absolventov stredných a vysokých umeleckých škôl, ktorí potrebujú získať prax pre to, aby mali vôbec nádej na budúce etablovanie sa.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prednášky so ŠTÚDIOM PIVNICA

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
22.10.2018

Popis projektu

V rámci prednáškovej činnosti Štúdia Pivnica sa v priestoroch klubovne Gymnázia Viliama Paulínyho - Tótha dňa 22.10 2018 o 10:00 uskutoční ďalšia  prednáška z cyklu PREDNÁŠKY SO ŠTÚDIOM PIVNICA. Prednáška bude venovaná téme Divadlo 20. storočia. Cieľom je poslucháčov - stredoškolákov,  zoznámiť s prelomovými udalosťami, ktoré v 20. storočí formovali divadelné umenie a európske divadelné myslenie. Prednáška je koncipovaná v zhode s poslaním predmetu Umenie a kultúra. Lektorkou prednášky bude Mgr.Art Zuzana Galková,  ArtD, divadelná režisérka a dramaturgička.

Názov prímateľa
Štúdio Pivnica s.r.o.

Celkový rozpočet:
9 690,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €