Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihy pre každého

Krátky opis
Názov projektu: Knihy pre každého je s podporu dotácie FPU
Fotogaléria
Názov podujatia
Knihy pre každého 2018

Miesto konania / kraj
Dobrá Niva / Zvolen

Termín konania
05.10.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Nákupom nových kníh v roku 2018,  obecná knižnica v Dobrej Nive mieni umožniť čitateľom prehľad o nových knihách a zároveň chce podporiť čitateľskú gramotnosť občanov  Dobrej Nivy.

Názov prímateľa
Obec Dobrá Niva

Celkový rozpočet:
1 075,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €