Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Metamorfózy umenia - metamorfózy v nás

Krátky opis
Metamorfózy umenia - metamorfózy v nás sú projektom, ktorý si kladie za cieľ podchytiť viaceré formy umenie, ktorým sa venujú študenti, ale aj pracujúci vo svojom čase. Chce vytvoriť priestor pre ich vzájomné stretnutia a zdokonaľovania sa v týchto činnostiach a to formou tvorivých dielní a workshopov, na ktorých sa stretávajú s prizvanými odborníkmi z jednotlivých oblastí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poetické premeny

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
16.10.2018

Popis projektu

Metamorfózy umenia - metamorfózy v nás sú projektom, ktorý si kladie za cieľ podchytiť viaceré formy umenie, ktorým sa venujú študenti, ale aj pracujúci vo svojom čase. Chce vytvoriť priestor pre ich vzájomné stretnutia a zdokonaľovania sa v týchto činnostiach a to formou tvorivých dielní a workshopov, na ktorých sa stretávajú s prizvanými odborníkmi z jednotlivých oblastí. jednou z aktivít tohto projektu sú tvorivé dielne Poetické premeny, ktoré chcú osloviť žiakov základných a stredných škôl a ich pedagógov, ktorí sa venujú poézii, aby svoju interpretačnú tvorbu posunuli do javiskovej podoby.

Názov prímateľa
Divadlo Jonáša Záborského

Celkový rozpočet:
3 710,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €