Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čaro slova

Krátky opis
Regionálna súťaž pre žiakov základných a stredných škôl v tvorbe literárneho textu na tému rozprávka (veršovanky, bájky, fantastické rozprávky) na počesť Pavla Emanuela Dobšinského, slávnej osobnosti regiónu, pri príležitosti 190. výročia jeho narodenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dobšinského rozprávkový Gemer

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
25.10.2018 - 25.10.0218

Popis projektu

Slávnostné vyhlásenie výsledkov regionálnej autorskej literárnej súťaže spojené s prezentáciou víťazných prác  ( v rámci projektu Čaro slova 2018).

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 579,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €